,

SENSITIV / ANTI-AGE КРЕМА ЗА ЗРЕЛА КОЖА СО Q10 – 50 МЛ.


Докажана ефективност:
• намалува брчки
• се бори со знаците на стареење
• овозможува интензивна хидратација
КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Наутро нанесете на исчистена кожа, на вашето лице, врат и деколте и нежно масирајте со кружни движења.

1,020.00 ден

1.020 МКД
Цена со 18% ДДВ.
ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ • ЗАТЕГНУВАЊЕ
КОЕНЗИМ Q10 • МАСЛО ОД ЈОЈОБА • ПУТЕР ОД МАНГО
За мазна кожа со младешки изглед – природно убава во текот на целиот ден:
Кожата поминува низ природен процес на стареење. Забрзано губи влажност и брчките стануваат видливи. Оваа крема на Lavera со нејзината специјално развиена Q10 композиција од активни состојки, се бори со знаците на стареење на кожата. Веганската и брзо апсорбирачка формула со органска јојоба и органско алое вера, овозможува долготрајна хидратација и ги намалува фините линии и брчките.
Истражувачкиот тим на Lavera има развиено иновативна композиција од природни состојки, која се состои од природни коензими Q10 со 5 моќни природни состојки и на тој начин се бори со знаците на стареење на кожата.

Тежина 0.50 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “SENSITIV / ANTI-AGE КРЕМА ЗА ЗРЕЛА КОЖА СО Q10 – 50 МЛ.”

Сe уште нема прегледи.