,

ROYAL CAVIAR / ФИЛЕР ЗА БРЧКИ СО КОЛАГЕН – 40 МЛ.


1.355 МКД
Цена со 18% ДДВ.
ЗАТЕГНУВАЊЕ • ИЗРАМНУВАЊЕ
БЕЛУГА КАВИЈАР • Д-ПАНТЕНОЛ • ОМЕГА -6
• Брендови – Natura Siberica
Крема наменета за израмнување на брчки и фини линии на лицето, која претставува алтернатива за филери со инјектирање. Како резултат, појавата на линии и брчки веднаш се минимизира. Специјални светло-рефлектирачки честички, визуелно ја измазнуваат површината на кожата и го иседначуваат тенот. Филерот формира мрежаста структура на кожата, одржувајќи ја и зацвртувајќи ја нејзината природна форма.

1,355.00 ден

Црниот Белуга кавијар е богат со протеини, аминокиселини и витамини кои се неопходни за здрав изглед на кожата.
Д-Пантенолот ги затегнува порите, ги поправа оштетувањата на кожата и го подобрува метаболизмот на клетките.
Комплексот Омега -6 длабоко ја храни, детоксицира и штити кожата, ги зајакнува клеточните sидови, ја зајакнува еластичноста, ја затегнува кожата и ги обликува контурите на лицето и брадата.
КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на чиста кожа на лицето, посветувајќи посебно внимание на највидливите брчки. Погодно е за секојдневна употреба во борба против брчки и фини л

Тежина 0.40 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “ROYAL CAVIAR / ФИЛЕР ЗА БРЧКИ СО КОЛАГЕН – 40 МЛ.”

Сe уште нема прегледи.