,

ROYAL CAVIAR / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ – 50 МЛ.


1.355 МКД
Цена со 18% ДДВ.
ЕЛАСТИЧНОСТ • ЗАЈАКНУВАЊЕ • ТОНИРАЊЕ
БЕЛУГА КАВИЈАР • ЗЛАТЕН КОРЕН • ОМЕГА – 6
Количина
• Тип на производ – Крема за лице
• Земја на потекло – Естонија
• Брендови – Natura Siberica
Крема со богата текстура ја враќа виталноста и еластичноста на кожата, благодарение на нејзините прекрасни придобивки за зајакнување и хидратација.
Исполнет со протеини и аминокиселини, екстрактот од Белуга кавијар го стимулира производството на колаген и овозможува подигнување и тонирање на дехидрираната и изморена кожа.
Златниот корен работи на забавување на процесот на стареење и овозможува потхранување на кожата.

1,355.00 ден

Природниот Бисаболол длабоко ја навлажнува кожата додека комплексот омега-6 и Pepha®-Tight ја зацврстуваат, ја потхрануваат и штитат од надворешни фактори кои предизвикуваат стареење. Со континуирана употреба, вашата кожа станува видливо освежена и помлада на изглед

Тежина 0.50 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “ROYAL CAVIAR / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ – 50 МЛ.”

Сe уште нема прегледи.