,

Royal Canin Sterilized пауч 85g


60.00 ден

Royal Canin Sterilized пауч 85g

Баркод: 9003579311301

ЦЕНА: 60,00

Комплетна влажна храна за стерилизирани мачки.

Протеини 9%
Масти 2.6%
Сурови влакна 1.8%
Тежина 085 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Royal Canin Sterilized пауч 85g”

Сe уште нема прегледи.