,

Royal Canin Hair & Skin 400g


390.00 ден

Royal Canin Hair & Skin 400g

Баркод: 9003579308769

ЦЕНА: 390,00

Комплетна влажна храна за мачки со прекумерена тежина.

Протеини 10%
Масти 2.1%
Сурови влакна 1.5%
Тежина 085 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Royal Canin Hair & Skin 400g”

Сe уште нема прегледи.