,

Royal Canin Instinctive пауч 85g


60.00 ден

Royal Canin Instinctive пауч 85g

Баркод: 9003579308936

ЦЕНА: 60,00

Комплетна влажна храна за мачки.

Протеини 12%
Масти 2.8%
Сурови влакна 0.9%

 

Тежина 085 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Royal Canin Instinctive пауч 85g”

Сe уште нема прегледи.