,

Royal Canin Digest Sensitive пауч 85g


60.00 ден

Royal Canin Digest Sensitive пауч 85g

Баркод: 9003579309537

ЦЕНА: 60,00

Комплетна влажна храна за мачки кои имаат осетлив желудник.

Протеини 9.5%
Масти 4%
Сурови влакна 0.6%

 

 

Тежина 085 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Royal Canin Digest Sensitive пауч 85g”

Сe уште нема прегледи.