,

NATURA SIBERICA / BERËZA КРЕМ-ГЕЛ ЗА МРСНА КОЖА СКЛОНА КОН АКНИ – 50 МЛ.


Откријте го деноноќниот хидратантен крем-гел со лесна текстура, кој овозможува интензивна нега за мрсна и кожа склона на акни, регулирајќи го балансот на кожата. Содржи хиалуронска киселина и В5, моќна мешавина за хидратација на кожата. Алантоин е не-иритирачка состојка која ја смирува и штити кожата од штетните влијанија на загадувањето и урбаниот начин на живот, помагајќи да се задржи водата во кожата.

520.00 ден

520 МКД
Цена со 18% ДДВ.
ХИДРАТАЦИЈА • СМИРУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД БРЕЗА • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ВИТАМИН Б5
Дел од сертифицираната веганска Bereza Siberica линија, збогатена со бела поларна бреза, природен извор на бетулин, познат по своите моќни анти-воспалителни и смирувачки својства, кои превенираат појава на акни.

Тежина 0.50 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “NATURA SIBERICA / BERËZA КРЕМ-ГЕЛ ЗА МРСНА КОЖА СКЛОНА КОН АКНИ – 50 МЛ.”

Сe уште нема прегледи.