Los Angeles – Eau de Parfum 80 ml.


Цена со 18% ДДВ.
Мириса слично на Thierry Mugler “Angel”
Количина
• Главни ноти – Капини , Мед , Слатки овошки , Хелионал
• Средни ноти – Чоколадо , Карамел , Кумарин
• Основни ноти – Ванила , Мошус , Пачули
• Доминантна нота – Темно чоколадо
• Годишно време – Зимски
• Дневен/Ноќен – Ноќен

895.00 ден

Тежина 0.100 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Los Angeles – Eau de Parfum 80 ml.”

Сe уште нема прегледи.