KAMCHATKAN MINERAL / ПАСТА ЗА ЗАБИ СО ТЕРМАЛНА ВОДА ОД КАМЧАТКА – 100 МЛ.


310 МКД
Цена со 18% ДДВ.
ЗАШТИТА • ОСВЕЖУВАЊЕ
EКСТРАКТ ОД ЗЛАТЕН КОРЕН • АКТИВЕН КАЛЦИУМ • ЕКСТРАКТ ОД ЖЕНШЕН
• Тип на производ – Паста за заби
• Земја на потекло – Естонија
• Брендови – Natura Siberica
За природно бели заби и здрави непца користете ја оваа паста со тројно дејство. Уникатна комбинација од термална вода од Камчатка, активен калциум, екстракт од бисер, екстракт од диво набран златен корен, органски женшен и дива ајдучка трева ги заштитуваат забите и непцата, помагаат при зајакнување на забниот глеѓ, и го освежуваат здивот.

310.00 ден

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на четкичка за заби и темелно прочистете во правецот на раст на забите (од горе кон долу за горните и од долу кон горе за долните заби).

Категорија:
Тежина 0.100 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “KAMCHATKAN MINERAL / ПАСТА ЗА ЗАБИ СО ТЕРМАЛНА ВОДА ОД КАМЧАТКА – 100 МЛ.”

Сe уште нема прегледи.