CALMING / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МРСНА КОЖА – 50 МЛ


370 МКД
Цена со 18% ДДВ.

Баркод: 4744183019102

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД АЈДУЧКА ТРЕВА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ
• Главни активни состојки – Вода од ајдучка трева
• Амбалажа – Тврда пластика
• Линија на производи – Calming
• Тип на производ – Крема за лице
• Дејство / Ефект – Хидратација (Moisturizing/Hydrating) , Смирување (Soothing/Calming)
• Сертификати – Vegan Society , BDIH COSMOS NATURAL
• Дополнителни активни состојки – Масло од лаванда , Коњска детелина , Масло од нане , Вода од камилица , Корен од жолт локван
• Земја на потекло – Естонија
• Максимален рок на траење – 36 месеци
• Брендови – Dr. Konopka’s

370.00 ден

370 МКД
Цена со 18% ДДВ.

Баркод: 4744183019102

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВОДА ОД АЈДУЧКА ТРЕВА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД НАНЕ
• Главни активни состојки – Вода од ајдучка трева
• Амбалажа – Тврда пластика
• Линија на производи – Calming
• Тип на производ – Крема за лице
• Дејство / Ефект – Хидратација (Moisturizing/Hydrating) , Смирување (Soothing/Calming)
• Сертификати – Vegan Society , BDIH COSMOS NATURAL
• Дополнителни активни состојки – Масло од лаванда , Коњска детелина , Масло од нане , Вода од камилица , Корен од жолт локван
• Земја на потекло – Естонија
• Максимален рок на траење – 36 месеци
• Брендови – Dr. Konopka’s

Категорија:
Тежина 0.50 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “CALMING / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА НОРМАЛНА И МРСНА КОЖА – 50 МЛ”

Сe уште нема прегледи.