, ,

Шампон против иритации за куче-250мл


390.00 ден

Овој шампон се препорачува за кучиња со чувствителна или иритирана кожа. Неговата неутрална pH вредност е погодна и за најчувствителна кожа. Го смирува чешањето, ја хидрира кожата и го остава епидермисот смирен долго време. Содржи масло од алое вера и макадамија.
Баркод:8711231103485
Цена:390,00

Тежина 0250 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Шампон против иритации за куче-250мл”

Сe уште нема прегледи.