, ,

Шампон за црно или темно крзно за кучиња 250мл


300.00 ден

Овој шампон го прави крзното здраво и сјајно, со моќна и сјајна боја. Неговата неутрална pH вредност го смирува епидермисот и е погодна и за најчувствителната кожа. Содржи алое вера
Баркод:8711231103133
Цена:300,00

Тежина 0250 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Шампон за црно или темно крзно за кучиња 250мл”

Сe уште нема прегледи.