, ,

Шампон за кучиња против првут-250мл


390.00 ден

Овој шампон го прави крзното здраво, свежо, помага против појава на првут и го смирува епидермисот. Содржи масло од невен и есенцијално масло од бор.
Баркод:8711231103522
Цена:390,00

Тежина 0250 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Шампон за кучиња против првут-250мл”

Сe уште нема прегледи.