, ,

Шампон бело крзно за куче-250мл


390.00 ден

Шампон за кучиња со бело или светло обоено крзно. Овој шампон ја враќа природната боја на крзното, го прави сјајно, ја обновува бојата на влакното и се бори против нејзино пожолтување .
Баркод:8711231107384
Цена:390,00

Тежина 0250 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Шампон бело крзно за куче-250мл”

Сe уште нема прегледи.