, , ,

Хипо-алерген шампон за кучиња и мачки 250мл


390.00 ден

Специјално формулиран за кучиња и мачки кои се нетолерантни на нормални шампони. Овој кондиционен шампон со МСМ ги храни крзното и кожата без да и наштети на природната заштитна површина. Хипо-алерген шампон кој има неутрална pH вредност што одговара на кожата на сите кучињата и мачките.
Баркод:8711231118052
Цена:390,00

Тежина 0250 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Хипо-алерген шампон за кучиња и мачки 250мл”

Сe уште нема прегледи.