,

Универзален шампон за маче-250мл


300.00 ден

Шампон со масло од макадамија кој го чисти и навлажнува крзното на вашата мачка и го прави меко и лесено за четкање.

Баркод:8711231103324
Цена:300,00

Тежина 0250 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Универзален шампон за маче-250мл”

Сe уште нема прегледи.