, ,

Универзален шампон за куче-250мл


390.00 ден

Шампон за кучиња неутрална pH вредност која го смирува епидермисот, Се преопрачува за сите раси на кучиња и крзното го одржува сјајно.

Баркод:8711231107377
Цена:390,00

Тежина 0250 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “Универзален шампон за куче-250мл”

Сe уште нема прегледи.