СЕТ СЕНЗУАЛЕН КОКОС


Сетот содржи:
  • Лосион за тело 390 ml
  • Гел за туширање 400 ml
  • Течен сапун 190ml
  • Креме за раце 30ml
  • Украсна кутија

1,185.00 ден

Тежина 2 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “СЕТ СЕНЗУАЛЕН КОКОС”

Сe уште нема прегледи.