-10%

СЕТ ЗЕЛЕН ЧАЈ

(1 customer review)

Сетот содржи:
  • Eau de toilette 100 ml
  • Мирислив гел за туширање  200 ml
  • Мирислив лосион за тело  200 ml
Откријте ја свежината на зелениот чај со цитрусни и нежно дрвенести ноти кои ќе ја остават вашата кожа нежно мирислива.
Уживајте во свежината на зелениот чај од ридовите на Азија каде неговата величенственост се соединува со хоризонтот…
Билни состојки: есенцијално масло од лимoн, бергамот, портокал и кедар.

1,547.00 ден 1,719.00 ден

Врз основа на прегледот на 1

5.0 вкупно
1
0
0
0
0

Додадете преглед

  1. fechka

    🙂

    fechka