,

ДЕНТАЛ ИГРАЧКА КРУГ 15cm


180.00 ден

Гумена играчка, изработена од квалитетен и долготраен маретијал,кој е идеален за секојдневна забава и уживање за вашиот миленик.

Баркод: 8585027959958
Цена: 180

Категории: ,
Тежина 0.200 kg

Врз основа на прегледите на 0

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Биди прв што ќе прегледа “ДЕНТАЛ ИГРАЧКА КРУГ 15cm”

Сe уште нема прегледи.